Kapat
İnternet & Webmaster 6.751 2

En Hızlı Browser (İnternet Tarayıcısı) Hangisi ?

Sizlere bu konumuzda hangi internet tarayıcısının daha hızlı olduğunu ve hangi internet tarayıcısının daha iyi olduğundan bahsedeceğiz fakat siz yine de istediğinizi kullanmakta özgürsünüz, biz sadece sizlere bu konu hakkında bir kaç faydalı bilgi vereceğiz. İşte sizlere hangi internet tarayıcısı daha hızlı? hakkında olan makalemiz..

Hangi internet tarayıcısının daha hızlı olduğunu aslında sizde biliyorsunuz fakat bu internet tarayıcıları arasında pek bir fark bulunmuyor, bu yüzden istediğinizi kullanmakta özgürsünüz ve dilediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz. Chrome, Firefox bu ikili arasındaki büyük bir rakipleşme var ve ikisi de birbirine; ”ben senden daha hızlıyım!” dercesine sürekli yarışıyor, güncelleme yapıyor veya tarayıcılar üzerinde iyileştirme çalışmaları yapıyorlar. Chrome ve Firefox’un dışında kullanabileceğiniz diğer tarayıcılar; ”Opera, Dolphin, Yandex” gibi tarayıcıları da kullanabilirsiniz fakat bu bahsettiğimiz tarayıcılar Chrome ve Firefox’dan daha hızlı olmadıkları kesin. Diğer bir yandan ise Chrome ve Firefox aslında ikisi de aynı hızdalar fakat bu hızlarının arkasında birbirilerini ayıran bir kaç farklı özellik bulunuyor, bu özelliklerde birbirlerinin iki tarafa ayrılmasını ve yarışa neden oluyor.

Siz hangi tarayıcı kullanmak istiyorsanız onu kullanın ama Internet Explorer kullanıcam derseniz herşeyi 1 sene öncesinden yaşamaya hazır olmalısın çünkü şuanda bilnen en yavaş tarayıcılardan bir tanesi ve bizim sizlere önerdiğimiz tarayıcı; ”Chrome” neredeyse her platforma ve siteye uygun Chrome’u kullanmanız sizin için daha yararlı olacaktır yani internette daha hızlı gezinebilir ve istediğiniz herşeyi Chrome sayesinde yapabilirsiniz.

“En Hızlı Browser (İnternet Tarayıcısı) Hangisi ?” üzerine 2 yorum

  1. Saygi değer site sahibi Benimle iletişime gecersen sevinirim Seo Yonetim paneli sistemıyle Ücretli ve ücretsiz Backlink cikişi yapmaktayım Bilgi için seodevri@gmail.com ulaşabilirsin

  2. bedava bitcoin dedi ki:

    Artık en hızlı Browser (İnternet Tarayıcısı) yanında internette gezinirken size arka planda bedava olarak bitcoin kazandıran browserlarda mevcut. Ayrntılı bilgiyi https://bedavacoinkazan.tr.gg/ adresinden öğrenebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir